GDLP.cz – Grafika nejen pro chovatele.

Jmenuji se Lenka Polášková. Grafika mě začala zajímat v roce 2012, když jsem si pořídila prvního psa a následně si zaregistrovala chovatelskou stanici. Začala jsem fotit a vytvářet si letáčky, pak se přidaly webové stránky a logo. Jelikož jsem od jakživa perfekcionalista a ráda se učím nové věci, vše jsem začala podrobně studovat a pustila se do práce. Později se množily dotazy na mou práci a prosby, zda bych nemohla udělat i něco pro přátele. Začala jsem malovat různé malůvky, moje práce se zdokonalovala a já propadla kouzlu grafiky…. 

Ráda pro vás vytvořím chovatelskou grafiku (jako jsou letáčky pro chovné jedince, letáky k připravovanému krytí nebo prezentaci chovatelské stanice), originální logo design nejen pro chovatelské stanice, reklamní a propagační materiály (potisk trik, hrnků, látek, reklamní letáky a další) nebo i jednoduchý web v uživatelsky přívětivém prostředí s mým web designem.

V sekci grafické práce se můžete podívat na některé moje výtvory. A nebo mne můžete rovnou kontaktovat s konkrétními požadavky na emailu info@gdlp.cz.